Działka komercyjna Rudna Mała
Rudna Mała, podkarpackie
- 8 531 950 zł
- 24 377 m²
- 350 zł/m²
Arkadiusz Mazurk...
Skontaktuj się
Działka komercyjna Rudna Mała
Rudna Mała, podkarpackie
zaktualizowane:
17 maja 2026
Działka komercyjna Rudna Mała
Zaktualizowane: 17 maja 2026
8 531 950 zł 24 377 m² 350 zł/m²
trójkątMedia:
gaz, prąd, woda, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 8 531 950 zł (350 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: usługowa, 24 377 m²
- kształt: trójkąt; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja (działka uzbrojona)
- Źródło: biuro nieruchomości: KODUS EDYTA MATERNOWSKA, zaktualizowane: 17.05.2026
- numer ogłoszenia: 39/18541/OGS
Lokalizacja
- Adres: Rudna Mała, Głogów Małopolski, rzeszowski, podkarpackie
Opis nieruchomości
Biuro Nieruchomości Podkarpacie prezentują Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 2,4377 ha.
Działka zlokalizowana jest w miejscowości Rudna Mała na Podkarpackim Parku Naukowo - Technologiczny AEROPOLIS Strefa S1-3
Informacje na temat działki nr 2137/18
powierzchnia działki: 2,4377 ha,
lokalizacja: Podkarpacki Park Naukowo - Technologiczny,
przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego:
Strefa inwestowania (...)